FOTO/ Dua Lipa feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga i ati

Artistja shqiptare, Dua Lipa sot feston ditëlindjen. Ylli kosovar me famë botërore mbush plotë 26 vjet dhe para vetës ka një karrierë të shkëlqyer.

Në një ditë të veçantë si kjo nuk ka munguar as urimi i babait të saj, Dukagjin Lipa. Përmes disa fotografi përkrah të bijës, Dukagjini ka bërë një urim emocional.

“Shoqja ime më e mirë që prej ditës së parë”, ka shkruar ai krahas fotografive, disa prej të cilave datojnë në fëmijërinë e saj.