FOTO/ Marku e Prodan gati, këto janë pamjet e fundit live

Florian Marku dhe Maxim Prodan po bëjnë përgatitjet e fundit pak para ndeshjes së madhe.

Meçi mes Markut dhe Prodan do të jetë i tretë në këtë natë që pritet të jetë e gjatë dhe spektakolare ku do mbyllet me duelin e madh Anthony Joshua dhe Olekdandr Usyk.

Pamjet e fundit vijnë nga dhomat ku po qëndron boksieri shqiptar dhe ai ukrainas. /abcnews.al/