Furgoni përplas 6 vjeçarin në Shëngjin. Familjarët vënë kujën: O Arbër, ç’na bëre (video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Shëngjinit, ku bëhet me dije se një makinë ka përplasur një fëmijë 6-vjeç. Burime bëjnë me dije se fëmija ka qenë i shoqëruar nga prindërit e tij, dhe u është shkëputur në momentin që po kalonin rrugën, duke u përplasur më pas nga një furgon

Sipas informacioeve te fundit ka ndërruar jetë 6-vjeçari i cili u përplas nga makina teksa kalonte rrugën në qendër të qytetit të Shëngjinit.

Bëhet me dije se i mituri ka ndërruar jetë në spitalin e Lezhës pak minuta pas ngjarjes

Në një video të JOQ shihen familjarë që i afrohen djalit 6 vjeçar dhe shpërthejnë në lot. Familjarët qajnë dhe dëgjohen duke thirrur: Of mo Arbër ç’na bëre.