Gazetari shqiptar nxjerr zbuluar Adën: Bën kot sikur do burrë, është e lidhur! Ikën çdo muaj në Turqi

Gazetari Andri Vrapi, ka nxjerrë disa mesazhe nga fansat, të cilët i kanë zbuluar të fshehtat Adës, konkurrentes së Përputhen.

Ata thonë se ajo është në lidhje prej vitesh.

“Kjo femer jeton ktu n’Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’Komunë dhe shkon çdo muaj në Turqi, bën belin e b*thët. E njof këtë pa u fut n’përputhen”.