Genta Ismajli feston ditëlindjen e parë, ja sa vite jetë mbushi këngëtarja e njohur

Për Genta Ismajlin sot është një ditë shumë e veçantë pasi feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja shumë e njohur e skenës muzikore shqiptare sot mbush 38 vite jetë dhe padyshim këtë ditëlindje e festoon më e plotësuar se kurrë, pasi feston për herë të parë si nënë.

Në janar të këtij viti artistja solli në jetë binjakët e saj Ivy Blue dhe Icon.