Gjeti të vdekur prindërit në shtëpi/ Djali: Kërkoj ndihmë nga Zoti, jam në mes të rrugëve

Detaje të reja janë bërë më dije në lidhje me krimin e dyfishtë në Divjakë, ku një 58-vjeçar vrau gruan dhe më pas veten me armë. Familjarë dhe të afërm të familjes Rrasa kanë rrëfyer se çifti ka pasur grindje kohët e fundit edhe për shkak të gjendjes së vështirë ekonomike në të cilën jetonin

“Kërkoj ndihmë nga Zoti, jam në mes të rrugëve”-është dëshmia mes lotëve e djalit të Hekuran dhe Fëllënxa Rrasës. I riu ka thënë për Fax News se ka qenë në kafe në momentin kur e kanë njoftuar për krimin që kishte ndodhur në familjen e tij, pasi të afërmit kishin dëgjuar të shtënat.