Gjystja e tepron me fustanin e hapur

Gjyste Vulaj është një ndër femrat që në çdo kohë shfaqet provokuese.Ajo me përkushtimin e madh që ka tek vetja, gjithmonë duket bukur dhe femër e dalluar.

Pasi që vazhdon të jetë aktive me poza të shumta, në çdo kohë është aktive në lajmet rozë.

Këtë herë, derisa publikon një imazh nga dasma ajo befason me modelin e fustanit që ka veshur.

Ja shikojeni se si duket, po ashtu me kombinimin e grimit që ka realizuar.