Greta Koçi do të marrë pjesë në Big Brother Vip? Këngëtarja iu heq fansave të gjithë dyshimet

Big Brother po rikthehet së shpejti dhe moderatorja e këtij programi do të jetë Arbana Osmani.

Një ndër emrat që është lakur që mund të jetë pjesëmarrëse në këtë “reality shoë” ka qenë edhe ai i Greta Koçit, e cila së fundmi ka thyer heshtjen dhe ka dhënë një përgjigje për të gjithë.

Ajo është pyetur nga ndjekësit e saj nëse do të ishte pjesë e “Big Brother Vip” dhe përgjigja e saj ka qenë e prerë që “Jo”, duke i dhënë fund njëherë e mirë të gjithë dyshimeve.