Gruaja gjen “vezën” misterioze në shtëpi, njerëzit e paralajmërojnë që të mos e prekë

Një grua gjeti një “vezë” misterioze që po rritej në shtëpinë e saj dhe postoi një fotografi të saj në internet në përpjekje për të gjetur se çfarë ishte dhe njerëzit e paralajmëruan që të mos e prekte.

Nëna, e quajtur Amy, e gjeti vezën e çuditshme në gardërobën e djalit të saj dhe nuk mund ta kuptonte se çfarë ishte, kështu që e ndau foton në Facebook.

Siç raporton Daily Star, familja sapo ishte transferuar në shtëpi kështu që ata nuk e dinin nëse kishte qenë atje për një kohë të gjatë apo jo.

Njerëzit në Facebook po dilnin me teori të tmerrshme se çfarë mund të ishte, njëri prej tyre spekuloi se ishte një “vezë dinosauri”, dhe të tjerët paralajmëruan nënën të mos e prekte.

Pas një vështrimi të detajuar nga vjehrri i Amy, u zbulua se substanca në formë veze ishte thjesht “shkumë” nga çatia e shtëpisë, dhe jo një tufë insektesh siç kishin frikë. /tvklan.al