Gruaja ‘kap mat’ burrin me të dashurën në kinema, ja reagimi i tij ‘epik’ (VIDEO)

Një dramë dashurie ka ndodhur në Kolumbi. Në pamjet e bëra virale në “Tik Tok” shihet se si gruaja, gjeti në kinema burrin me të dashurën

Në video burri dhe e dashura shihen teksa po shijonin filmin, kur aty mbrapa shfaqet gruaja e tij që nisi të ngrinte tonet.

E dashura largohet për të parandaluar më të keqen, ndërsa burri pranoi disa goditje nga e shoqja që ishte shumë e tronditur për atë që pa.