Hajde-hajde! Bleona Qerreti jeton në super luks, do mbeteni pa fjalë

Bleona Qereti eshte nje nder kengetaret me njohura ne Shqiperi por gjithashtu edhe ne Amerike ne vendin ku ajo jeton aktualisht. Ajo ka nje karriere te suksesshme ne shqiperi por edhe jashte saj, ajo ka nje numer te madhe bashkepunimesh me emra te njohura te muzikes nderkombetare.

Kengetarja eshte shume e pelqyer dhe e perfolur pasi daljet e saj ne televizion jane gjithmone te bujshme.Bleona eshte mjaft e guximshme ne veshje per daljet e saj publike sa gjithmone ajo terheq vemendjen e mediave shqiptare dhe atyre te huaja.

Bukuroshja gjithmone bije ne sy per elegancen e saj ajo shfaqet mjaft e kuruar dhe me me forma perfekte. Kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston foto ose video nga jeta luksoze qe ajo ben.

Shpesh here Bleona publikon foto nga vende te ndryshme ku ajo leviz per punet e saj artistike.Por Bleona para disa ditesh ka publikuar ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ nje foto nga kendi i shtepise se saj.