Hoqi dorë nga ekrani për shkak të shtatzënisë? Turi zbulon si qëndon e vërteta me Marinën

Një foto e publikuar nga stafi dhe aktorët e Klanifornias, ku nuk ndodhej Marina Vjollca, hodhi dyshimet se ajo do t’i mungojë ekranit në sezonin e ri. Kjo pasi modetorja është në pritje të ëmbël.

Mirëpo, kjo nuk është e vërtetë dhe Marina nuk do e ndërpresë punën as gjatë kësaj periudhe. Lajmin e ka bërë të ditur producenti Turjan Hysko.

I kontaktuar nga “Anabel.al”, ai ka treguar se moderatorja do të jetë sërish pjesë e “Klanifornia”.

“Sigurisht që do të jetë Marina”, është shprehur ai.