I hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit, Ledri bën reagimin epik (video)

Ne Tik Tok po qarkullon nje video teksa nje fanse i ka hedhur Ledrit ne skene nje pale te brendshme.

Mes brohorimash ai i ka kapur dhe i ka cuar tek DJ duke i lene aty dhe ka vazhduar koncertin. Turma nuk ka pushuar ndersa reperi e ka marre me shume sportivitet.

Nuk dihet se kush u frymezua kaq shume, gjithesesi keto jane gjera qe ndodhin duke patur parasysh faktin sa e sa fansa te zjarrte ka reperi.

Video: https://kryefjala.com/wp-content/uploads/2021/08/IMG_4225.mp4?_=1