I la meshkujt pa fjalë me hyrjen e saj, konkurrentja e “Përputhen” qenka këngëtare. Ja te cili emision e kemi parë (video)

Shpesh ka ndodhur që konkurrentët e “Për’puthen” t’i kemi parë diku tjetër me parë.

Kështu ka ndodhur edhe me Alvisen, vajza bionde e cila u pëlqye shumë nga meshkujt sapo u fut në program.

Në rrjet po qarkullon një video teksa vite me parë Alvisa ka konkurruar në X-Factor dhe me zërin melodioz ka lënë jurinë pa fjalë.