Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ i propozon për martesë partneres së tij, Serenës së famshme (foto)

Serena Sula ka festuar dje 20 vjetorin e lindjes. Në ditën e saj të veçantë, Arjon Luli i ka propozuar për martesë.

Ish-konkurrenti i “Përputhen” ka publikuar në rrjete sociale foto nga surpriza romantike. Ai i ka dhuruar një unazë të bukur floriri, një arush gjigant dhe lule.

Arjoni është kujdesur për çdo detaj të festës, duke pasur parasysh preferencat e Serenës, e cila ka kaluar ditën më magjike të jetës.