Ish-konkurrenti i Përputhen prezanton ‘nusen’ e tij dhe qenka një super yll (foto)

Arsimi ishte nga djemt që pati disa takime por u tërhoq nga “Për’puthen” pa gjetur “përputhjen” e tij. Pas largimit nga programi ai nisi një lidhje dashurie me Ana Lleshin, lidhje që zgjati shumë pak.

E tani kohë pasi ka përfunduar programi ai ka zbuluar së është në lidhje dashurie me një vajzë, e cila nuk e njihte fare se ky kishte qenë pjesë e një programi.

I pyetur nga ndjekësit Arsimi ka vendosur ta zbulojë vajzën që i ka marrë zemrën dhe na mahniti me bukurinë e saj.

Vajza quhet Pranvera dhe është 21-vjeçare. Jeton në Gjenevë por është me origjinë nga Kosova dhe Maqedonia e Veriut. Çifti duken të lumtur krah njëri-tjetrit.