Ish-konkurrentja e Përputhen poston foton me bikini, Juli i bën komentin epik. Ja si ia kthen ajo (foto)

Aristela Leka numëron 171 mijë ndjekës në profilin e saj në “Instragram”, ku poston foto e video që tërheqin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Një ditë më parë, ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka ndarë me fansat e saj dy poza ku shfaqet me bikini të zeza.

Teksa ndodhet e ulur në shezlong, Aristela pranë saj ka një çantë dhe në dorë mban në kapele. Ajo ka vendosur që pozat e saj mos t’i shoqërojë me ndonjë shkrim, por ua ka lënë në dorë ndjekësve të saj.

Leka ka marrë qindra komente të bukura, por ai që mori gjithë vëmendjen ishte ai i ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Julit.

“Me të zeza merr më shumë diell po he”, i shkruan Juli, me të cilin Aristela ka bërë disa takime kur ishin brenda programit. E nga ana tjetër nuk ka munguar as përgjigja e saj, e cila i shkruan: “Sidomos kur lyhesh me vaj Borshi”.