Ja se ne cilin shtet ka udhetuar Arjan Konomi per ti gjetur nuse Mevlanit.

Së fundmi Arjani ka publikuar një fotografi nga pushimet e tij në Karaibe dhe nuk mungoi një koment nga Mevlani.“Byrazer’’ qenke bo kolumbian’’, i ka shkruar ish-konkurrenti por përgjigja e Arjanit ishte ajo që shkaktoi shumë të qeshura. ‘’Meqë s’të eci me të bardha po të gjej një me ngjyrë këtej o mavri’’, ia ktheu opinionisti.

Kujtojmë se Arjani krahas rolit që kishte në program edhe pas përfundimit të tij dha kontributin e tij për të rregulluar raportet mes ish-konkurrentëve, por duket se nuk ishte e ‘’shkruar’’ pasi vetëm një nga çiftet e ‘’Për’puthen’’ po i mbijeton kohës. Bëhet fjalë për Melisën dhe Andin, të cilët u lidhën pas daljes nga programi.