“Ja si e kapi babi, mamin tim duke bërë s*ks me një djalë të ri. Po vuajmë shumë…”

Një vajzë adoleshente tregon se sa po e vuan tra dhëtinë e së ëmës. Ajo i ka shkruar psikologes së “The Sun”.

Ja letra: Mami im ka pasur një lidhje, megjithëse ajo e mohon atë, shkruan ShkodraNews. Babai e kapi atë me një djalë teksa dilte nga një makinë dhe hyri në shtëpinë e tij.

Ai u konfrontua me ta pasi gjeti mesazhe mes tyre. Unë jam një vajzë 17 vjeçe. Mami është 42 vjeçe dhe babai im 44 vjeç.

Mami tha se ajo kishte vetëm miqësi me këtë djalë, por ne kemi pasur dyshime të gjithë së bashku, shkruah ShkodraNews. Ndjehem se nuk e njoh dhe që nuk i besoj asaj më. Mamaja ishte personi i fundit që kam menduar ndonjëherë të ketë një lidhje jashtëmartesore.

Psikologia thotë: Më vjen keq që jeni kapur në problemet martesore të prindërve tuaj, të cilat ju nuk jeni e aftë për të zgjidhur.

Tregojini mamit tuaj se sa e mërzitur dhe e frikësuar jeni për familjen tuaj. /Përshtati: ShkodraNews