“Jam bukuroshe”, Arta Nitaj merr vëmendje me videon e fundit në ‘TikTok’

Modelja shqiptare, Arta Nitaj, e cila u bë e njohur për publikun nga roli i saj në serialin “O sa mirë”, është njëra ndër personazhet më të përfolura në media.

Së fundi, Arta, u komentua në media lidhur me një skandal me ‘Youtube-rin’ britanik, Teddy Grey.
Ai ka publikuar në llogarinë e tij zyrtare në ‘Instagram’ disa statuse, mesazhe ku e akuzon Nitajn se kërkon pesë mijë euro për një natë.

Pas këtyre akuzave modelja ka publikuar foto e video, duke bërë të ditur se nuk i interesojnë këto.Së fundi ajo ka ndarë një ‘Tik-Tok’, ku fjalët që ajo i ka emituar kanë marrë vëmendje.

“Jam bukuroshe…” thuhet në video.

Ndryshe, modelja komentohet për pushimet dhe jetën luksoze