Jasmina tregon të dashurin e ri, harron dhe hap këmbët… i zbulon të gjitha e veshur me minfund

Padyshim njihet si një nga vajzat më simpatike të ekraneve Jasmin Kadriu që prej daljeve të saj të fundit. Nuk dihet nëse ajo do të jetë pjesë e një formati të ri këtë sezon, por çfarë është e sigurt, është fakti se vazhdon ende të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me pamjen e saj provokative. Bukuroshja ka deklaruar së fundmi se është në një lidhje dashurie me një djalë misterioz të cilin nuk e ka bërë ende të njohur për publikun, por zbulon pjesë të portretit të tij herë-pas-herë në storyt e saj në Instagram. Por këtë radhë ka zbuluar më shumë seç duhet, pasi ka hapur këmbët dhe i ka treguar në gjitha në minifundin drastik të shkurtër.

Padyshim njihet si një nga vajzat më simpatike të ekraneve Jasmin Kadriu që prej daljeve të saj të fundit. Nuk dihet nëse ajo do të jetë pjesë e një formati të ri këtë sezon, por çfarë është e sigurt, është fakti se vazhdon ende të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me pamjen e saj provokative. Bukuroshja ka deklaruar së fundmi se është në një lidhje dashurie me një djalë misterioz të cilin nuk e ka bërë ende të njohur për publikun, por zbulon pjesë të portretit të tij herë-pas-herë në storyt e saj në Instagram. Por këtë radhë ka zbuluar më shumë seç duhet, pasi ka hapur këmbët dhe i ka treguar në gjitha në minifundin drastik të shkurtër.