Jo vetëm Ѕindi? Tea që bëri “lëmѕh dуnjanë” thotë ѕe ëѕhtë e v irgjër

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka qenë mbrëmë e ftuar në një emision, ku është përgjigjur disa pyetjeve rreth jetës private.Një prej pyetjeve që iu bë ishte edhe se kur e ka hu mbur vi rgjërinë.

Në këtë pyetje, ajo nuk dha një përgjigje direkte, derisa iu kthye gazetarit me një pyetje.

“Kush tha që e kam hu mbur”, tha Tea, duke qeshur.

Ajo tregoi edhe emrin e këngëtarit që e ka pasur simpati. Madje, tha se ka qenë e dashuruar në të.Bëhet fjalë për këngëtarin Justin Bieber.

Në të njejtën intervistë 60 sekondëshe për “Prive”, ish-konkurrentja është pyetur sa lidhje toksike ka pasur në jetën e saj.

“Vetëm një”- u përgjigj Tea, duke lënë të kuptohet se është ajo me Beartin.

Për kënaqësi personale, Tea mund t’i futet muzikës ndërsa për qetësi mendore mund të mbyllë rrjetet sociale.

Sa paguhet për reklama tashmë që është personazhi më i përfolur dhe i ndjekur?

“Mjaftueshëm”- ka thënë ajo pa zbuluar një shifër.