Jo vetëm në jug/ Çmimet kapin majat edhe në Theth, qytetari ankohet: 9 mijë lekë dy BRAVO!

Duket se çmimet kanë kapur majat jo vetëm në bregdet, por edhe në male. Pas shumë e shumë ankesave të qytetarëve që shkojnë me pushime ne jug, së fundmi një qytetar është ankuar për çmimet në Theth.

Ai ka shkuar atje me familjen dhe është habitur kur ka parë që biskotat për fëmijë kushtojnë 3 mijë e 500 lekë të vjetra dhe një bravo kushton 4 mijë e 500 lekë të vjetra.

Qytetari shkruan:

Pershendetje JOQ! Keto jane cmimet katastofe ne Theth.