Jonida Shehu humb personin e shtrenjtë: S’di më si jetohet pa të

Ditë e trishtë për Jonida Shehun. Moderatorja e njohur ka humbur të ëmën. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë moderatorja e ABC përmes një postimi në rrjete sociale.

Jonida ka ndarë një foto me të ëmën e ndjerë, të cilën e ka shoqëruar me disa fjalë prekëse. “Mama iku dhe sdi më si jetohet pa të. Shpirti im 💔.”, ka shkruar ajo. /abcnews.al