Ka pasion të madh motorrin, njihuni me vajzën e re të PërPuthen që i ngjan…Shqipes!

Arlida Nezha është vajza e dytë sot që i bashkohet panelit të Për’Puthen. Ajo është 25 vjeç dhe jeton në Durrës.

Karakter i forte, ‘Tola’ siç e thërrasin miqtë, padyshim do jua bëj rrugën e vështirë djemve.

Ajo është shumë e apasionuar pas motorëve dhe pohon se kohën e lirë e kalon duke bërë xhiro me motor dhe shijuar në maksimum shpejtësinë.

Por në fakt Arlinda, në profesion menaxhon prodhimin e një fabrike biskoterie dhe thekson se në “Për’Puthen” vjen vetëm për t’u ‘për’puthur’.

Kujtojmë se Arlindës, ose Tolën siç i pëlqen ta thërrasin e kemi parë në audícíonet e hapura në qytetin e Durrësit.

Gjatë puntatës së djeshme që përkon dhe me fillimin e këtij sezoni të tretë të Për’Puthen janë prezantuar dhe 8 djem të tjerë të tjerë si dhe një vajzë.

Por surprízat akoma nuk kanë mbaruar. Gjatë ditëve në vazhdim do të keni mundësi të njihni akoma dhe më shumë konkurrentë që do ju mbàjnë të mbërthýer para ekranit dhe do rrémbejnë zemrat tuaja.