Kam qen e martuar dy her dhe fati keshtu e deshti tani jam e lir kerkoj vetem te moshuar mbi 55 vjec

Kur e them se kerkoj mbi 55 vjec nuk don te thot se me te ri nuk e dua por esht e hishme te jet mbi 55 tat sepse edhe un kam do vjet edhe tani mos te behem sikur un jam e vetmja gru ne ket tok, per ate e thsh ne fillim se mir kish qen te jet mbi 55 tat por edhe me i ri me qen ska dert per mua por se di ai si do djehet te jem un me e moshuar se ai…Tani per momentin jam ne durres por ketu do jem vetem tre dit pasi shoqja ime do kthehet ne gurbet e thash mos ta le vetem dhe erdha me te, por un mundem te takohem me ju po deshet nuk e kam problem vendin se kam pateten dhe veturen time.

Un mund te vi ku te doni juve me mjafton te me pelqesh dhe te pelqej un ti te tjeret shum let i kalojm..Krejt qka du prej tash po ua them un jam shum meraklike edhe ne veshje ati nuk du te me perziheni se si duhet veshem te tjeret i bej hall ska dert…Jam shum ne form dhe nuk kam asnje problem shendetsor lirish muj me than se e ni veten sa dy qiak treja, tani po pres nga ju te pakten nga nje foto si dukeni apo me merrni direkt ne vacap dhe shifemi llajf ketu posht…