Këta janë dy të rinjtë, që humbën jetën mbrëmë në aksident!

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në afërsi të fshatit Piranë, ku humbën jetën dy të rinjë.

Siç merr vesh TV Prizreni, viktimat janë nga Krusha e Vogël, Shpend Batusha dhe Agon Shehu, ky i fundit kishte ardhur për pushime në vendlindje, ndërsa Shpendi është djalë i vetëm i familjes Batusha.

Në raportin e policisë thuhet se rreth orës 23:40 min., ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet ndërmjet dy veturave lokale,ku si pasoje përveç dëmeve materiale pesë persona kanë pësuar lëndime trupore.

Dypersona nga të lënduarit të lindur në vitin 1998 dhe në vitin 1999 kanë mbetur të vdekursi pasoje e lëndimeve të rënda nga aksidenti.