“Krejt botën ma përmbyse”, Stresi reagon i prekur për vrasjen e Brilant Martinajt

Brilant Martinaj cilësohet deri më tani si objektivi kryesor i atentatit me tre të vrarë ditën e sotme në Fushë-Krujë. Martinaj dhe Diklen Vata kishin miqësi të ngushtë me reperin Stresi.

Ky i fundit në një postim në InstaStory para pak çastesh ka publikuar një bisedë me Martinaj. Në foto, Stresi ka shkruar:

Zemra vllait, krejt boten ma permbyseKujtojmë se në atentatin e ditës së sotme në Fushë-Krujē mbetën të vrarë: Brilant Martinaj, Diklen Vataj dhe Besmir Hoxhaj. Atentati i mirë menduar thuhet se është kryer nga katër vrasës me pagesë tē cilët pasi kanë kryer atentatin kanë djegur makinën e tyre në Larushkë.