“Kris” arma në Vlorë! 2 persona qëllojnë njëri-tjetrin me armë zjarri pas një konflikti

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar disa çaste më parë në Lungomare në Vlorë. Rportohet se dy persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe më pas sherri ka degraduar në përdorimin e armëve. Nuk dihet ende nëse ka të plagosur si pasojë e të shtënave. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen. Vijon…