Kujdeset për veshjet e presidentes, Valdrin Sahiti zbulon detaje interesante për Osmanin

Disenjatori i njohur, Valdrin Sahiti, është rikthyer në një intervistë televizive pas shumë kohësh. Dhe këtë e bëri sot në emisionin e mëngjesit në T7, “#Gjesi Summer”. Në këtë intervistë të gjatë, ai foli për karrierën, jetën e tij, hatërmbetjet e bashkëpunimet me shumë emra të njohur.

Ai kujdeset për imazhin e Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani. Në “#Gjesi Summer”, Sahiti ka treguar se me presidenten kanë një miqësi prej kohësh.

Ndërkohë, ka zbuluar detaje interesante për të, duke thënë se është shumë e drejtpërdrejt dhe këmbëngulëse.