“Kurorë me рara” mbi kokë, Вig Mama merr bakshishin e majmë në daѕmë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Big Mama është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo është mjaft e kërkuar nëpër dasmat shqiptare, kryesisht në sezonin e verës.

Ajo ka publikuar disa foto nga dasma e fundit ku ka kënduar, teksa shfaqet “e mbuluar” me para në formë kurore mbi kokë.

Në foto duken mjaft mirë shumat e mëdha të parave që Big Mama kishte marrë si baskshish nga të ftuarit.