Kush është bashkëshortja simpatike e deputetit shqiptar që po rrëmben vëmendjen me fotot e saj

Me postimet e saj në rrjetet sociale ajo ka tërhequr shpesh vëmendje të madhe, por Lola është bashkëshortja e deputetit Daut Haradinaj.

Lola Haradinaj është me profesion gazetare, nënë e dy fëmijëve dhe është mjaft aktive me postimet e kuruara deri në detaje.

Në çdo foto që mund të gjenin në profilin e Instagramit të Lolës, ajo shfaqet në top formë, herë pranë bashkëshortit e herë pranë fëmijëve.

Lola është gjithashtu motra e Anita Haradinajt, duke bërë kështu që dy motrat bukuroshe të jenë të martuara me dy vëllezërit, Daut dhe Ramush Haradinaj.