Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Peqan të Suharekës (FOTO)

Mbrëmë, në orët e vona ka ndodhur një aksίdent tragjίk në fshatin Peqan të komunës së Suharekës.

Një motoçikletë dhe një minibus janë p ërplasur në mes vete, shkruan Indeksonline.

Si p asoj e kësaj ka humbur jetën i riu Arton Bytyçi nga Suhareka.

Ai ishte duke vozitur motoçikletën kur u p ërplas me mjetin tjetër.