Ky është i riu nga Gjakova që vdíq nga K0víd mos kaloni pa ngushlluar

Labinot Beka nga Duzhna e Gjakovës është një nga 36 qytetarët që vdíqën nga K0VlD, gjatë 24 orëve të fundit në Kosovës.

Lajmin për v dekjen e tij e ka bërë të ditur publicisti, Muhamet Mavraj.

“Çdo ditë kështu. Por, shkaku i privatësisë po përmbahemi. Që ta dini për çka është fjala kësaj radhe: K0VlD po kosite pa dallim moshe e petku politik a çfarëdo ndër ne.

Ky është Labinot Beka nga Duzhna e Gjakovës. Një i apasionuar pas leximeve dhe librit, po tregon miku ynë Eduard Frrokaj, që sapo e ngushëllova. Ngushëllime mbarë familjes dhe shoqërisë!

Vaksínim masiv kërkojmë dhe kufizimet i respektojmë! Të përmbahemi”, shkroi ai në Facebook.