Lajm i keq/ Ranë në pusin e ujit, 38-vjeçari ndërron jetë rrugës për në spital (EMRI)

Ka ndërruar jetë njëri prej dy burrave, që ra në pus në Mallakastër.

Lajmi konfirmuar nga “Fax News” ka ndërruar jetë shtetasi Besnik Veliaj, 38 vjeç.Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, ku 38-vjeçari Veliaj dhe Bledar Bregu kishin hyrë për të pastruar pusin, por ishin bllokuar brenda.

Ata janë nxjerrë me shenja jete nga pusi, por Besnik Veliaj ka ndërruar jetë rrugës për në spital.