Lajm i trishtë: Ndahet nga jeta në moshen 22 vjeçare Eronit Sermaxhaj

Sot në orët e para të mëngjesit është nda nga jeta në moshen 22 vjeçare Eronit Sermaxhaj shkruan 06 Press.

Eroniti vuante nga sëmundje e rëndê tash e disa vite të cilen nuk arriti ta mposhtë.

Lajmin pēr vdekjen e Eronitit e kanë bërë të ditur familjarët e tij:

Te dashur Familjar, miq dhe dashamir,

Me Keqardhje ju njoftojë se, pas një sëmundje të rëndë Sot me date 08.09.2021 ndërroj jetë më i dashuri ynë Eronit Sermaxhaj.