Lajmi fundit/ Tenton të vetëvritet në burg Bledar Selmanaj, u akuzua për vrasjen e Xhuljano Bullarit! Ja si është gjendja e tij

Bledar Selmanaj, autori i dyshuar për v rasjen e Xhuljano Bullarit, ka tentuar të vetëvr itet në burg.

Sipas informacioneve të marra nga “BalkanWeb”, Selmanaj ka tentuar të vetëvritet në burgun e Peqinit, ku dhe ndodhet aktualisht.

Ndërkohë, bëhet me dije se gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.