Ledina Çelo me ngjyrë të gjelbër të fustanit thekson çdo detaj të trupit

Këngëtarja këtë vit ka qenë aktive me postime të shumta e cila edhe po merr vëmendjen me pozat joshëse.

Së fundmi. Ledina Çelo ka zgjedhur ta publikojë një fotografi e veshur me një fustan me ngjyrë të gjelbër.

Ajo ka theksuar figurën e saj trupore derisa ka pozuar e ulur në një ulëse duke vështruar kamerën me një qëndrim plot siguri.

Bukuroshja bionde, flokët e saj i ka kapur dhe e ka përfunduar dukjen me bizhuteri dhe makijazh.

Ndryshe, ditë më parë, Ledina Çelo ka qenë në pushime e cila edhe publikonte fotografi nga atje.