Ledjana Prenga e Perputhen me video te nxehta…

Ledjana Prenga së fundmi ka qenë shumë e komentuar së fundmi në botën e showbiz-it. Së fundmi asaj i kanë dalë disa foto/ video nudo dhe biseda që pretendohej se ajo i zhvillonte me një mashkull. Lidhur me këtë, modelja dhe aktorja, në një prononcim per media , ka mohuar se në foton nudo nuk është ajo dhe se si biseda ashtu edhe foto janë bërë montazh, por videon ajo e publikoi pastaj ku kjart shihet sjellja provokuese e Ledjanes :