“Legenat e Përputhjes”, vjen paralajmërimi: Mos u merrni me mu se ju pata lënë rehat, por tani jam zgjuar

Pas rikthimit të Dorit në Për’Puthen dje, Eri Aga ka shpërthyer në rrjete sociale.

Kujtojmë që në edicionin e kaluar ndodhi një sherr mes këtyre dy ish-konkurrentëve.

Në ekran u shfaqën pamjet e sherrit banal, me të shara dhe dhunë fizike.

Me të mësuar rikthimin e Dorit në emision, Eri reagoi me anë të një postimi në Instastory duke e kërcënuar hapur “Do të vi dita, ja bone vetes”.

“Meqe kto legenat e perputhjes nxjerrin videot e mia akoma dhe pse ka nji vit qe ka ndodh ja se e nxjerr un videon e paster qe ato jan perpjek me e mbulu.Dhe ju doni me rrit audiencen me videot e mia ja se ju a rris un po njerzit e kan marr vesh kush jeni ju sepse e kam then e ne intervista qe kte morrin e keni fut per tmprovoku mu nervat edhe tme perjashtonit se e dinit qe po tisha un brenda ju nxirrja tgjitha tpalarat prandaj mi prisnit pjeset ne xhirime kur un thoja tverteten dhe per cdo gjo qe kam thon ne intervista ka dal e verteta ime o emision i degjenerum mos u merrnit me mu se ju pata len rehat po flija tani jam zgju nga gjumi dhe fillon punon trruri perseri per ekstremizma…Edhe boni report prap me mbyll instan po mu nuk ma ha per nji instagram vetem tju degjeneroj juve le te mbyllet instagrami”, ka shkruar Eri.