“Leku letër”, Majk na e bën për zili me koleksionin e tij të makinave luksoze (foto)

Majk është një ndër reperët më të kërkuar nga publiku dhe padyshim më të paguar. Pasuria që ai ka krijuar, ka bërë që të ketë edhe një jetë luksoze.

Këtë gjë e ka reflektuar edhe së fundmi përmes disa fotografive të postuara në rrjetet sociale. Majk i ka treguar të gjithëve ndjeksëve koleksionin e makinave, që ka.

Në mesin e tyre pa dyshim se nuk mungojnë makinat super luksoze, siç janë: Audi, BMW, Porsche.

Më poshtë shihni një pjesë të koleksionit të reperit: