Lindita e Përputhen 40 nxjerr “hitin” e dytë: Të mbaj në ajër/ Klipi nam fare (video)

Tashmë është kthyer në një fenomen që çdo ish konkurrent i Përputhen po bëhet këngëtar.

Së fundi Lindita Bimi, ish konkurrente e Përputhen +40 ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri të titulluar “Bomba”.

Mesa duket Lindita nuk ka ndërmend të ndalet me muzikën pavarësisht se kritikat kanë qenë të shumta që pas këngës së saj të parë “Coco”.

Lindita shfaqet shumë seksi në klip, ku nuk nguron të tregojë linjat e saj mëse në formë.