LIVE/Joshuas dhe Usyk zbresin në ring, fillon derbi

Ndër ndeshjet e mëdha të boksit po zhvillohet sonte.

Në ring tashmë kanë zbritur britanezi Anthony Joshua dhe boksieri ukrainas Alexander Usyk.

Ndeshjen mund ta ndiqni KËTU.

Kujtojmë që Joshua është mbajtës i tre titujve në peshën e rëndë, e kundër tij është ish-kampioni.