Marina Vjollca konfirmon shtatzëninë: Faleminderit Zot (FOTO)

Marina Vjollca sapo konfirmoi shtatzëninë.

Ajo dhe Getoar Selimi së shpejti bëhen prindër për herë të parë.

Sipas burimeve të Prive, ajo dhe reperi presin vajzë.

Para pak minutash, prezantuesja postoi fotografitë e para me barkun e rrumbullakosur duke falënderuar Zotin për gjithçka.

Urime Marina dhe Geti, ju shkoftë mbarë./Prive.al