Mbу.tet puѕhuesi 23-vjeçar, рolum.barët në kërk.im të truрit të pajetë

Një ngj arje e rëndë është regjistruar gjatë orëve të drekës në Gjirin e Lalëzit në Durrës. Një 23-vjeçar nga Tirana dy shohet se është mbytur në det. Polumbarët kanë nisur punën për gjetjen e trupit të pajetë.

“Më datë 17.08.2021, rreth orës 14:40, te Gjiri i Lalëzit, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi A. S., 23 vjeç, banues në Tiranë. Shërbimet e Policisë Kufitare dhe polumbarët vijojnë kërkimet për gjetjen e tij”, njoftoi policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.