Mbytet një 21 vjeçar në Ulqin, shpëtojnë një 6 dhe 14 vjeçar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur gjatë ditës së sotme në bregdetin e Ulqinit.

Një 21 vjear është mbytur në det, teksa dy të tjerë sic mëson IndeksOnline, kanë shpëtuar të gjallë. Bëhet fjalë për një 14 dhe 6 vjecar.

Sic mësohet, trupi i pajetë i viktimës është gjetur pas një ore e gjysmë.