Me AMG 308km/h Don Xhoni DEL BLOF! Vjedh videon nga YouTube dhe e hedh në story

Reperi Don Xhoni së fundmi i përfolur në mediat rozë për lidhjen e tij me një modele ruse, është bërë sërish kryefjalë e një gjesti qesharak i cili është kapur nga fansat.

Ai ka postuar në storyn e tij në Instagram pamjen e kilometrazhit të një automjeti AMG që tregonte se po ecte me 308km/h.Fansat kanë zbukiar se reperi i ka marrë pamjet nga një video në YouTube dhe e ka postuar në story duke lënë përshtypjen se ishte ai që po udhëtonte me shpejtësi marramendëse.

Pasi e gjithë skema është zbuluar, Don Xhoni e ka fshirë storyn nga Instagrami i tij.

https://video-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/279777011_859091884955980_1835520062338720238_n.mp4?_nc_cat=102&ccb=1-6&_nc_sid=985c63&efg=eyJybHIiOjM4MywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&_nc_ohc=Z8PhnNFeE5oAX8mUmHe&rl=383&vabr=213&_nc_ht=video-sof1-1.xx&edm=AGo2L-IEAAAA&oh=00_AT_d8FVLvfghMQ6qgxpVoFy8lQi75V1uGcaJ96BFZO5DXQ&oe=6275C249