Me çka po i mbush te pasmet Ana Kauri

Emri saj u bë i njohur që kur u bë pjesë në emisionin Përputhën.

Ajo edhe pas largimit vazhdon të komentohet për shkak të fotografive dhe videove të shumta që publikon.

Ana njihet si një femër e cila ka berë ndërhyrje të njëpasnjëshme në fytyrën e saj.

Së fundi ajo publikoj një fotografi teksa kishte në fokus kishte të pasmet e saj të cilat dukeshin më bombë se herave tjera.

Mos vallë ka berë një ndërhyrje në këtë pjesë?