Më i forti i botës nuk i frikësohet askujt përveç gruas (Video)

Kampioni i Botës në kikboks, Azem Maksutaj tregoi se të gjithë titujt i dorëzon para gruas së tij.

I ftuar në televizionin kosovar “Tv21” Maksutaj ndër të tjera u pyet se cila është frika e tij më e madhe. Ai u përgjigj duke qeshur: “natyrisht, gruaja, veç gruas nuk i tutna askujt”.

Azemi në vitin 2007 i ka dhënë fund beqarisë.

Ndërsa sa i përket jetës profesionale, ai i ka dhënë shumë vlerë dhe cilësi sportit botëror, kështu duke u bërë katërmbëdhjetë herë kampion bote.