Megi Pojani heq sytjenat nga trupi në parking të kerreve

Bukuroshja Megi Pojani, ka postuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj instagram.

Teksa kishe pozuar para kamere, ajo u sigurua të shfaq format e saj trupore, shkruan InfoKosova.

Në një parking për vetuar Megi e freskoj instagramin e saj me poza të reja.

Vëmendjen e fansave e mori detaji, ku shihet se Megi në njërën fotografi kishte larguar sytjenat dhe në tjetrën jo.

Pra Megi u zvesh në parking për një fotografi.

Shiko fotografit më poshtë dhe binduni./InfoKosova